KONFIRMANT

Hvert år følger ungdommer menighetens konfirmasjonsarbeid. Det er presten; Ole Martin Andreassen som leder dette arbeidet. De siste årene har det vært mellom 7 og 13 konfirmanter på hvert kull. Det er oppstart ved skolestart og konfirmasjonen er som regel første søndagen i mai. Det er samlinger på torsdager før speidermøtet og det er konfirmantleir på høsten i slutten av oktober. De siste årene har det også vært londontur på våren for å lære mer om Metodistkirkens historie m.m

Ta kontakt med pastor Ole Martin Andreassen hvis du ønsker å bli konfirmant i Metodistkirken.

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere liker dette: