DÅP AV LILLE FREDRIK

Søndag 26. april bar Andreas L. Nordby og Sara Charlotte Sandholtet lille Fredrik til dåpen. Fredrik er oldebarn av Sigrun og Iuell Nordby. Det var sang av Susanne P. Arnesen: Det ble en fin stund selv om vi savnet hele menigheten, speiderne, Toneklang m.fl. Vi gratulerer familien. Fotograf og kirketjener: Kolbjørn Westberg.

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere like this: