PASTOR

OLE MARTIN ANDREASSEN

PASTOR OG DAGLIG LEDER

Menighetens pastor er Ole Martin Andreassen, og han har vært pastor i her i Fredrikstad siden 2010. Han er utdannet ved Metodistkirkens teologiske seminar. Han var ferdig utdannet ved seminaret i 1998 og jobbet et år i Kirkens bymisjon i Bergen – Korskirken – før han han hadde sin første menighet i Ålesund. Her virket han også som kateket i Volsdalen kirke noen år. Han var i Ålesund i 6 år før han tok over Hamar og Elverum menigheter i 2005. Siden 2010 har han vært hovedpastor her i Metodistkirken i Fredrikstad.

Ole Martin er født og oppvokst på Kråkerøy og har tilhørt menigheten her i Fredrikstad siden gjennom hele sin oppvekst. Han er gift med Laila og har to barn.

TEKSTER OG ANDAKTER SKREVET AV OLE MARTIN


%d bloggere liker dette: